„PACZUSZKA DLA MALUSZKA”

Akcja Paczuszka dla maluszka w Gminnym Przedszkolu w Miedznie zakończona.

Zebraliśmy trzy kartony środków higieny dla najmłodszych, w tym: 7 opakowań pieluch jednorazowych, 27 opakowań chusteczek mokrych, 17 opakowań środków do mycia (żeli, mleczek, szamponów, balsamów, pianek), 15 sztuk mydełek, 6 butelek oliwek do pielęgnacji skóry, 5 kremów, 1 pastę do zębów, 1 szczoteczkę do zębów, 1 butelkę dla niemowląt, 2 opakowania płatków higienicznych. Dodatkowo darczyńcy przynieśli nieco żywności: 5 opakowań mleka dla niemowląt, 4 opakowania kaszki i 1 zupkę w słoiczku.

Dary przekazaliśmy Pani Dyrektor Domu Samotnej Matki „Bezpieczna przystań” Caritas Diecezji Warszawsko-Praskiej z tymczasową siedzibą w Urlach.

Zdjęcia ze zbiórki i przekazania w załączeniu.

Dziękujemy za to piękne przedsięwzięcie.

Wszystkim zaangażowanym w dzieło, pracownikom i wolontariuszom życzymy błogosławionych Świąt Bożego narodzenia, dużo radości i pokoju na wszystkie dni nadchodzącego 2021 roku.

 Z wyrazami szacunku,
społeczność Gminnego Przedszkola w Miedznie.

Skip to content